Reprezentacja chłopców w koszykówce kl 6-8  odniosła niesamowity  sukces zajmując  4 miejsce w Krakowie na 39 startujących  szkół!

W lutym i marcu chłopcy wygrali swoją grupę, następnie ćwierćfinał i półfinał. Przegrali jedynie 2 mecze w finałach. Naszym MVP został  Szymon Jacykiewicz zdobywca aż 88 punktów! Drugi po nim był  Dzmitry Khaustovich zdobywca 33 punktów, następnie najmłodszy w zespole z kl 6 Ronald Róg -9 punktów  tyle samo zdobył Stefan Socała  następnie Oleksii Kropolnytskyi -7 punktów.

Grali również :  Maksymilian Mączyński, Grzegorz Trybek, Benedykt Cyran, Szymon Golonka, Szymon Dymowski, Adam Stojak.

Drugim wielkim wydarzeniem w marcu było zakwalifikowanie się po raz pierwszy w historii  dziewcząt kl 4-6 do półfinału Mistrzostw Krakowa w piłce ręcznej. Dziewczęta wygrały pierwsze 4 mecze. Przegrały tylko 5 mecz ze szkołą trenującą piłkę ręczną!

Najwięcej bramek zdobyła   Marta Świerzowska- 8 następnie Nadiya  Stachowska - 6 potem najmłodsza z kl 4 Nina Duchnik-2,po jednej bramce zdobyły: Klara Choba i Maria Putniorz.  Grały również druga najmłodsza świetna w obronie Zuzanna Stala oraz Jaśmina Biłko, Agata Koprowska, Sonia Leszczyńska, Kalina Wróblewska, Magdalena Zuzińska, Izabela Kołkowska.

Obydwoma zespołami opiekował się nauczyciel Marek Nowak.