• Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 33 w Krakowie do klas 4 prowadzona jest w formie papierowej.
  • Kandydaci do klasy 4 są przyjmowani po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Regulaminem Rekrutacji.

Terminarz rekrutacji do klasy IV >

Szczegółowe zasady rekrutacji do klas IV – VIII >

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy: czwartej >

Wniosek o przyjęcie do szkoły można złożyć osobiście w sekretariacie lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

klasa językowa
angielsko-hiszpańska