REKRUTACJA KLASY 4, 5, 6

TERMINARZ REKRUTACJI do klas 4, 5, 6 - SP 33 w Krakowie >>>

Składanie wniosków 1 – 29 marca 2019r.

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy: czwartej >  piątej > szóstej >

Klasa algorytmiczna "Człowiek przyszłości" z poszerzonym programem informatyki i matematyki . Podczas 5 lat nauki uczniowie stopniowo poznają różne języki programowania, początkowo z użyciem schematów, szablonów i pseudokodów, poprzez programowanie obiektowe aż do języka C++. Zajęcia

Klasy czwarte zapraszają na BLOG po więcej informacji >

Klasa ogólna z poszerzonym językiem angielskim.
Uczniom tej klasy proponujemy naukę języka angielskiego przygotowującą uczniów do realizacji programu klasy dwujęzycznej z językiem angielskim.

Klasa ogólna z możliwością nauki drugiego języka obcego - hiszpańskiego.
Uczniom tej klasy proponujemy naukę języka hiszpańskiego przygotowującą uczniów do realizacji programu klasy dwujęzycznej z językiem hiszpańskim.

Klasa ogólna z językiem angielskim.

Jak pracują klasy piąte - można zobaczyć TUTAJ >

Klasa szósta DSD Wiodącym językiem obcym jest język niemiecki, realizowany w wymiarze sześciu godzin tygodniowo (nie jest konieczna znajomość języka niemieckiego). Nauka kończy się bezpłatnym egzaminem kwalifikacji językowych, przeprowadzanym w naszej szkole, sprawdzanym i ocenianym w Niemczech, w wyniku którego uczniowie otrzymują międzynarodowy certyfikat Deutches Sprachdiplom na poziomie A2/B1. Jest to wspólne przedsięwzięcie federacji i krajów związkowych Republiki Federalnej Niemiec. Uczniowie klas DSD mogą brać udział w wymianie młodzieży przy współpracy Deutsch-Polnisches Jugendwerk (Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży) do Königswinter (niedaleko Bonn) oraz w wycieczkach do krajów niemieckojęzycznych.
Więcej o klasach DSD na naszym BLOGU >

Klasa szósta - ogólna.