WAŻNE

WF 3-4 godzina

Plan 3-4 godz. wychowania fizycznego wg dni tygodnia

Rok szkolny 2017/2018

Dzień tygodnia

Nr lekcji

Godz. zajęć

Il. godz.

Prowadzący

Rodzaj zajęć

Poniedziałek

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Nowak Marek

Piłka siatkowa

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Bielawski Krzysztof

Piłka siatkowa

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Vasdekis Danuta

Gimnastyka korekcyjna

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Bujwid Małgorzata

Tenis stołowy

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Onderka Krzysztof

Szachy

11 – 12

16:30 – 18:00

2

Nowak Marek

Piłka koszykowa

11 – 12

16:30 – 18:00

2

Sawicki Leszek

Piłka koszykowa

13 – 14

18:00 – 19:30

2

Nowak Marek

Piłka koszykowa

Wtorek

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Kostka Krystyna

Piłka siatkowa

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Vasdekis Danuta

Gimnastyka korekcyjna

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Bujwid Małgorzata

Tenis stołowy

11 – 12

16:30 – 18:00

2

Sawicki Leszek

Piłka nożna

Środa

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Vasdekis Danuta

Gimnastyka korekcyjna

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Bujwid Małgorzata

Tenis stołowy

11 – 12

16:30 – 18:00

2

Pajdak Łukasz

Capoeira

Czwartek

1 – 2

7:30 – 9:00

2

Sawicki Leszek

Kulturystyka

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Onderka Krzysztof

Badminton

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Pajdak Łukasz

Capoeira

11 – 12

16:30 – 18:00

2

Onderka Krzysztof

Piłka nożna

11 – 12

16:30 – 18:00

2

Pajdak Łukasz

Capoeira

Piątek

9 – 10

15:00 – 16:30

2

Bielawski Krzysztof

Piłka nożna

11 – 12

16:30 – 18:00

2

Bielawski Krzysztof

Piłka ręczna

Sobota

3 – 4

9:00 – 10:30

2

Kostka Krystyna

Nauka i doskonalenie pływania (basen)1)

5 – 6

10:30 – 12:00

2

Kostka Krystyna

Nauka i doskonalenie pływania (basen)1)

  • płatne zajęcia na basenie w Parku Wodnym

 Każdy uczeń zapisuje się na wybraną formę zajęć u wychowawcy oraz nauczyciela prowadzącego.
O zwolnienie z dwóch obowiązkowych godzin wychowania fizycznego w szkole realizowanych w formie fakultetu może starać się uczeń systematycznie trenujący w klubie sportowym i będący w kadrze tego klubu w rozgrywkach wojewódzkich, posiadający aktualną klasę sportową.
Podanie od rodziców wraz z zaświadczeniem z klubu należy złożyć w sekretariacie szkoły do 20 września 2016 r. oraz poinformować o tym nauczyciela wychowania fizycznego.

 

Terminy i formy realizacji dwóch obowiązkowych godzin WF w r. szk. 2017/2018

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godz. zajęć
Il. godz.
Dla klas
Prowadzący

Badminton

czwartek

15:00 – 16:30

2

2-3

Krzysztof Onderka

Capoeira

środa

16:30 - 18:00

2

2-3

Łukasz Pajdak

czwartek

15:00 – 16:30

2

2-3

16:00 - 18:00

2

2-3

Gimnastyka korekcyjna

poniedziałek

15:00 – 16:30

2

2-3

Danuta Vasdekis

wtorek

15:00 – 16:30

2

2-3

środa

15:00 – 16:30

2

2-3

Koszykówka

poniedziałek

16:30 – 18:00

2

2-3

Marek Nowak

16:30 – 18:00

2

2-3

Leszek Sawicki

18:00 – 19:30

2

2-3

Marek Nowak

Kulturystyka

czwartek

7:30 – 9:00

2

2-3

Leszek Sawicki

Nauka i doskonalenie pływania1)

sobota

9:00 - 10:30

2

1-3

Krystyna Kostka

10:30 - 12:00

2

1-3

Piłka nożna

wtorek

16:30 – 18:00

2

2-3

Leszek Sawicki

czwartek

16:30 – 18:00

2

2-3

Krzysztof Onderka

piątek

15:00 - 16:30

2

2-3

Krzysztof Bielawski

Piłka ręczna

piątek

16:30 - 18:00

2

2-3

Krzysztof Bielawski

Siatkówka

poniedziałek

15:00 - 16:30

2

2-3

Marek Nowak

15:00 - 16:30

2

2-3

Krzysztof Bielawski

wtorek

15:00 – 16:30

2

2-3

Krystyna Kostka

Szachy

poniedziałek

15:00 – 16:30

2

2-3

Krzysztof Onderka

Tenis stołowy

poniedziałek

15:00 – 16:30

2

2-3

Małgorzata Bujwid

wtorek

15:00 - 16:30

2

2-3

środa

15:00 - 16:30

2

2-3

  • płatne zajęcia na basenie w Parku Wodnym